Цветочные горшки , вазы и вазы

Сад горшки , вазы и из бетона украшения для сада , декорации на террасах и балконах .
В горшках , вазы и могут быть заложены различные композиции из цветов , кустарников и деревьев . Цветочные горшки , вазы и чаши являются идеальным отделочные бетонные заборы и столбы .
Мы приглашаем Вас в магазин за ru.DoDeko.pl

Посмотреть, как Сетка Список

Элементы 1-12 из 147

Задать направление по убыванию
 1. SKU: 2185 Ваза - цветочный горшок - амфора из бетона
  7 538,17 ₽

  Красивая амфора из бетона - ваза и садовый горшок в одном - как декоративный элемент сада и въездных ворот.

  Подробнее
 2. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  7 108,12 ₽

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Подробнее
 3. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  6 785,02 ₽

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Подробнее
 4. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  3 715,61 ₽

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Подробнее
 5. SKU: 2220 Donica beczka duża
  4 200,25 ₽

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Подробнее
 6. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  3 554,06 ₽

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Подробнее
 7. SKU: 2222 Donica beczka mała
  2 907,87 ₽

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Подробнее
 8. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  Так же низко как 6 572,10 ₽

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Подробнее
 9. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  Так же низко как 7 517,81 ₽

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Подробнее
 10. SKU: 2227 Nowoczesna donica-kwadrat
  Так же низко как 7 990,50 ₽

  Donice z betonu architektonicznego powstały z myślą o aranżacji przestrzeni w ponadczasowym stylu. Stanowią stylowe elementy architektury ogrodowej, wyposażenia wnętrz i balkonów.

  Подробнее
 11. SKU: 2228 Donica z betonu architektonicznego-nowoczesna
  Так же низко как 11 773,31 ₽

  Charakterystyczna struktura donic z betonu architektonicznego sprawia, że potrafią współgrać z aranżacją każdego wnętrza. Ich surowy charakter, widoczna porowatość komponują się zarówno z zimnymi wnętrzami w stylu skandynawskim, jak i potrafią wypełnić ciepłą przestrzeń o żywych barwach.

  Подробнее
 12. SKU: 2229 Kwadratowa wysoka donica w nowatorskim stylu
  Так же низко как 16 501,51 ₽

  Donice z betonu architektonicznego są mrozoodporne, więc nie ma potrzeby przenoszenia ich na zimę do wnętrza, co jest dogodnością.

  Doniczki efektownie wyglądają w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach wnętrz, tarasów i ogrodów. Przyciągają uwagę swoim eleganckim, stylowym wyglądem.

  Подробнее
на странице
Contact Us