Сад горшки

Сад горшки , вазы и корзины из бетона являются украшения для сада , декорации на террасах и балконах .
В горшках , вазы и корзины могут быть размещены различные цветочные композиции , растения , которые имеют хорошие медсестры . Большой выбор конкретного цветочные горшки сад предлагает много возможностей , у нас есть различные конструкции и размеры горшков , интересной формы из круглой чашей на фигурах детей . Организация растительности в вашем доме и в саду зависит от выбора цветочных горшках.

Мы приглашаем Вас в магазин за ru.DoDeko.pl

Посмотреть, как Сетка Список

Элементы 1-12 из 229

Задать направление по убыванию
 1. SKU: 2185 Ваза - цветочный горшок - амфора из бетона
  7 538,17 ₽

  Красивая амфора из бетона - ваза и садовый горшок в одном - как декоративный элемент сада и въездных ворот.

  Подробнее
 2. SKU: 2205 Figurka chłopca + doniczka
  2 907,87 ₽

  Chłopiec w kapeluszu w połączeniu z doniczką na kwiaty - piękna figura ogrodowa z białego betonu, jest lekko patynowana szarą farbą.

  Подробнее
 3. SKU: 2212 Dziewczyna z koszami 68 cm - donica
  5 234,17 ₽

  Rzeźba kobiety z koszykiem kwiatów i koszem - doniczką na kwiaty jest wykonana z białego betonu i patynowana szarą farbą. Figura dekoracyjna jest mrozoodporna.

  Подробнее
 4. SKU: 2213 Doniczka ogrodowa z figurką dziewczynki
  2 746,32 ₽

  Doniczka i figurka dziewczynki w jednym - połączenie ozdoby i użytecznosci. Figura kwiatowa wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu. Donica betonowa jest mrozoodporna.

  Подробнее
 5. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  7 108,12 ₽

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Подробнее
 6. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  6 785,02 ₽

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Подробнее
 7. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  3 715,61 ₽

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Подробнее
 8. SKU: 2220 Donica beczka duża
  4 200,25 ₽

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Подробнее
 9. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  3 554,06 ₽

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Подробнее
 10. SKU: 2222 Donica beczka mała
  2 907,87 ₽

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Подробнее
 11. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  Так же низко как 6 572,10 ₽

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Подробнее
 12. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  Так же низко как 7 517,81 ₽

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Подробнее
на странице
Contact Us